Dołącz do nas

Poznaj nas lepiej

Praca z pasją

Praca dla ludzi z pasją

Jesteśmy badaczami i odkrywcami, którzy zbierają wszystkie niezbędne dane o gruncie i analizują je, aby nasi klienci mogli podejmować jak najlepsze decyzje dotyczące ich inwestycji.

Posiadamy zgrany zespół z przeszło 30-letnim doświadczeniem. Część naszej kadry jest z firmą od samego początku, a niektórzy dołączyli w ciągu ostatnich kilku lat dynamicznego wzrostu. Wszystkich nas łączy pasja do geologii oraz badań środowiskowych, chęć rozwoju i zamiłowanie do pracy zespołowej.

Dowiedz się więcej o naszych usługach.

Nasze wartości

Nasze wartości

W Geotest ważna jest praca zespołowa, rozwój i odpowiedzialność. Wiemy, że od naszeego wspólnego działania zależą dalsze losy inwestycji naszych klientów. A współpracujemy z największymi na rynku, m.in. Ikea, Coca-Cola, Skanska. Dbamy o najwyższe standardy pracy każdego dnia, nie zapominając, że praca zespołowa wymaga integracji i wspólnego odpoczywania, dzięki któremu możemy poznać się jeszcze lepiej i w pracy działać jeszcze sprawniej. Stawiamy na rozwój zarówno poszczególnych pracowników, jak i całej firmy.

Stale dążymy do zwiększania naszej wiedzy oraz pozyskujemy takie projekty, które pozwalają nam nauczyć się czegoś nowego – działamy w tej branży już ponad 30 lat i nieustająco trzymamy rękę na pulsie.

Więcej o naszych wartościach możesz dowiedzieć się na podstronie O nas.

Jestem specjalistą

Stale poszukujemy doświadczonych osób do naszego zespołu zarówno do pracy w biurze jak i w terenie. Jeśli jesteś specjalistą, specjalistką w obszarze geologii lub oceny środowiskowej i masz praktyczne doświadczenie to chętnie porozmawiamy co możemy zrobić wspólnie.

Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy w sekcji „Oferty pracy”, a nawet jeśli nie znajdziesz tam obecnie oferty dla siebie, to wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja@geotest.pl albo zadzwoń do naszego działu HR +48 22 844 39 66.

Jestem studentem

Jeśli jesteś studentem lub studentką ostatnich lat kierunków geologicznych bądź związanych z inżynierią środowiska i chcesz spróbować swoich sił w badaniu gruntu, to zapraszamy do kontaktu.

Wyślij nam swoje CV na adres e-mail rekrutacja@geotest.pl i napisz, jaka praca cię interesuje. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą stroną internetową – dzięki temu dowiesz się, czym się zajmujemy na co dzień i zyskasz możliwość wybrania obszaru, w którym chcesz się sprawdzić.

Process rekrutacyjny

1. Prześlij CV

Jeśli  jesteś osobą z pasją, ciekawością, lubiącą się uczyć i dzielić swoją wiedzą oraz doświadczeniem prześlij do nas swoje CV. Aktualne oferty pracy znajdziesz poniżej.

Twoja aplikacja zostanie przeanalizowana. Z wybranymi osobami nawiązujemy kontakt telefoniczny.

2. Zaproszenie na spotkanie.

Po wstępnej rozmowie telefonicznej możesz spodziewać się zaproszenia na spotkanie do naszej siedziby gdzie będziesz miał możliwość nas lepiej poznać oraz dowiedzieć się więcej o stanowisku na które aplikujesz. W przypadku niektórych stanowisk zapraszamy również na drugie spotkanie.

3. Odpowiedź

Po spotkaniu nie zostawimy Cię bez odpowiedzi. Otrzymasz od nas informację zwrotną dotyczącą zatrudnienia.

Oferty pracy

Dołącz do najszybciej rozwijającej się firmy w branży.

Pracownicy o nas

Urszula Kobeszko

„Pracę w Geoteście lubię dlatego, że firma dynamicznie się rozwija, cały czas doskonali i szuka nowych rozwiązań podążając za potrzebami rynku. Dzięki temu mogłam uczestniczyć w wielu bardzo ciekawych projektach, a wraz z rozwojem organizacji ja także się rozwijam. Zaczynałam od opracowywania dokumentacji badań, a obecnie jestem managerem zespołu Geology & Environment”.

Urszula Kobeszko
Geology & Environment Manager

Ryszard Grosz

„Pracując w terenie każdy z nas musi być z jednej strony doskonale wyszkolonym specjalistą, a z drugiej – graczem zespołowym. Zarządzam pracami zespołów terenowych i jestem najbardziej zadowolony właśnie z tego, że członkowie mojego działu potrafią dobrze ze sobą współpracować. W terenie napotykamy wiele trudności i jest to wymagająca praca, ale daje ogromną satysfakcję”.

Ryszard Grosz
Field Operations Manager

Ludwika Strulak

„Każdego dnia Geotest daje mi możliwość współpracy z profesjonalistami, jednocześnie tworzącymi wspaniały zespół. Praca tutaj pozwala się rozwijać. Zdobyłam doświadczenie w badaniach geologicznych i środowiskowych opracowując setki dokumentacji. Niezmiernie istotne jest dla mnie to, że moje zdanie się liczy i że mogę kształtować to jaką firmą jest Geotest i jak się tutaj pracuje.”

Ludwika Strulak
Engineering Geologist

Co możemy Ci zaoferować

Co możemy Ci zaoferować

  • stabilne warunki zatrudnienia w prężnie działającej firmie, obecnej na rynku już ponad 30 lat
  • szkolenia wstępne
  • cykliczne szkolenia z zakresu geologii i środowiska oraz umiejętności miękkich
  • pracę przy ciekawych projektach w zgranym i miłym zespole
  • duży zakres samodzielności oraz realny wpływ na swoją karierę
  • uczestnictwo w śniadaniach firmowych oraz spotkaniach/wyjazdach integracyjnych
  • pakiet medyczny
  • możliwość rozwoju i zdobycia uprawnień geologicznych
Stożek CPTU

Nasze biuro i sprzęt

Nasze biuro, o powierzchni ponad 400m2, znajduje się przy ulicy Wita Stwosza w Warszawie. Wprowadziliśmy się do niego w 2022, przenosząc się o kilkaset metrów z wcześniejszej lokalizacji na tej samej ulicy.

W dolnej części biura mieści się laboratorium. Na pozostałych poziomach mamy wydzielone pokoje do spotkań, sale pracy wspólnej, a także ogródek. Pomieszczenia są klimatyzowane i wyposażone we wszelki potrzebny sprzęt, m.in. w drukarki wielkoformatowe. Procesem pracy zarządzamy za pomocą autorskiej aplikacji internetowej WellDone, stworzonej specjalnie na potrzeby Geotest.

Bardzo ważnym elementem jest nasz sprzęt do działania w terenie. Nasza flota to m.in. specjalistyczne pojazdy Unimog do pracy w bardzo trudnych warunkach terenowych, nowoczesne sondy CPT oraz wiertnice. Pracujemy w terenie korzystając z tabletów, aby przyśpieszyć analizę zbieranych danych.