O Firmie

Szanowni Państwo!

Geotest Sp. z o.o. to 30‑osobowy zespół zgranych specjalistów, zarówno geologów i geotechników z uprawnieniami geologicznymi oraz indywidualnymi certyfikatami Polskiego Komitetu Geotechniki, jak i inżynierów i architektów.

100% kadry Geotestu stanowią osoby z wyższym wykształceniem, w tym kilka z ponad 30‑letnim doświadczeniem zawodowym. Największe, ponad czterdziestoletnie doświadczenie posiada dr inż. Krzysztof Traczyński, pełniący funkcję Prezesa Zarządu.

Firma Geotest, od 1990 roku działająca na polskim rynku, specjalizuje się w następujących pracach:

Wszystkie usługi geotechniczne


Spółka Geotest, zatrudniająca wysokiej klasy specjalistów, przygotowała przeszło 8500 różnego typu opracowań zrealizowanych na terenie przeszło 760 miejscowości. Naszym doświadczeniem dzielimy się w artykułach na łamach pism budowlanych, między innymi: Murator, Architektura, Ładny Dom, Gazeta Wyborcza – dodatek Dom, Inżynieria i Budownictwo, Materiały Budowlane oraz na naszej stronie w dziale Poradnik.

Współpracujemy z Zakładem Geotechniki i Budowli Podziemnych Politechniki Warszawskiej oraz z Zakładem Geologii Inżynierskiej na Wydziale Geologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem – zobacz w dziale Sprzęt geotechniczny.

W naszej firmie działa samodzielna pracownia architektoniczna.

Do współpracy zaprasza Prezes Zarządu, dr inż. Krzysztof Traczyński.

Czytaj historię firmy