Realizacje: Hotele

Obiekty zamieszczone na poniższej liście zrealizowane zostały w oparciu o badania geotechniczne firmy Geotest. W większości przypadków nasza firma pełniła również nadzór geotechniczny w trakcie prac fundamentowych i ziemnych (kliknij aby zobaczyć duże zdjęcie):

 • Airport Hotel Okęcie

  Airport Hotel Okęcie ****

  Hotele

  10 piętrowy budynek z jednopoziomowym garażem podziemnym zlokalizowany przy ul. 17 Stycznia. W budynku znajdują się liczne sale konferencyjne oraz ponad 250 pokoi dla gości.

  Airport Hotel Okęcie
 • Diana Residence ****

  Diana Residence ****

  Hotele

  5 kondygnacyjny budynek z parkingiem podziemnym, w którym znajduje się 46 apartamentów, zlokalizowany przy ul. Chmielnej 13a. Hotel mieści się w odrestaurowanym, historycznym budynku z roku 1833.

  Diana Residence ****
 • DoubleTree by Hilton

  DoubleTree by Hilton**** i MediaHUB

  Hotele

  10 piętrowy budynek z jedną kondygnacją podziemną mieszczący czterogwiazdkowy hotel oraz powierzchnię biurową klasy A, zlokalizowany w Łodzi przy ul. Łąkowej 29 na terenie dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych (WFF).

  DoubleTree by Hilton
 • Golden Tulip *** oraz Campanile **

  Golden Tulip *** oraz Campanile **

  Hotele

  8 piętrowy budynek z dwupoziomowym garażem podziemnym zlokalizowany przy ul. Towarowej 2. W budynku znajdują się dwa hotele z ponad 300 pokojami dla gości.

  Golden Tulip *** oraz Campanile **
 • Hotel Doubletree by Hilton

  Hotel Doubletree by Hilton****

  Hotele

  Pięciokondygnacyjny zespół budynków, zlokalizowany wzdłuż ulicy Skalnicowej na Wawrze. Obiekt posiada jedną kondygnacje podziemną.

  Hotel Doubletree by Hilton
 • Hotel Etap *

  Hotel Etap *

  Hotele

  5 piętrowy budynek bez podziemnego garażu, położny przy ul. Zagórnej 1, w miejscu dawnego Hotelu Solec.

  Hotel Etap *
 • Ibis *** oraz Ibis Budget*

  Ibis *** oraz Ibis Budget*

  Hotele

  Kompleks dwóch budynków o 6-10 kondygnacjach nadziemnych z dwupoziomowym garażem podziemnym zlokalizowany przy ul. Bitwy Warszawskiej 16. W kompleksie znajdują się dwa hotele z ponad 330 pokojami dla gości.

  Ibis *** oraz Ibis Budget*
 • Król Kazimierz

  Król Kazimierz ****

  Hotele

  2-3 kondygnacyjny budynek z garażem podziemnym, mieszczący 115 pokoi, zlokalizowany przy ul. Puławskiej 86 w Kazimierzu Dolnym. Cześć hotelu stanowi zrewitalizowany XVII-wieczny spichlerz zbożowy.

  Król Kazimierz
 • Las Woda

  Las Woda ***

  Hotele

  Kompleks dwukondygnacyjnych budynków mieszczący Park Rekreacyjno-Biznesowy znajdujący się w miejscowości Wilga przy trasie Warszawa – Puławy.

  Las Woda
 • Puławska Residence ***

  Puławska Residence ***

  Hotele

  Budynek o 5 kondygnacjach nadziemnych z jednopoziomowym garażem podziemnym, zlokalizowany przy ul. Puławskiej 361. W budynku mieszczą się apartamenty hotelowe, których właścicielami są indywidualni inwestorzy.

  Puławska Residence ***