Realizacje: Osiedla

Obiekty zamieszczone na poniższej liście zrealizowane zostały w oparciu o badania geotechniczne firmy Geotest. W większości przypadków nasza firma pełniła również nadzór geotechniczny w trakcie prac fundamentowych i ziemnych (kliknij aby zobaczyć duże zdjęcie):

 • 19 Dzielnica

  19 Dzielnica

  Osiedla

  Pierwszy etap kompleksu mieszkaniowego złożonego z 10 budynków o wysokości od 5 do 11 kondygnacji nadziemnych z jednopoziomowym garażem podziemnym, zlokalizowany w kwadracie ulic: Towarowej, Kolejowej, Przyokopowej i Siennej. Inwestor: Pro Urba.

  19 Dzielnica
 • Apartamenty "Przy Królikarni"

  Apartamenty "Przy Królikarni"

  Osiedla

  Zespół budynków zlokalizowanych przy pałacu Królikarnia o zróżnicowanej wysokości od 4 do 13 pięter.

  Apartamenty "Przy Królikarni"
 • Apartamenty Murano

  Apartamenty Murano

  Osiedla

  Kompleks złożony z budynków od 7 do 19 kondygnacji nadziemnych z  jednopoziomowym garażem podziemnym, zlokalizowany pomiędzy ulicami Pokorną, Andersa i Stawki. Całkowita wysokość najwyższej partii budynku to 60 m. Inwestor: Budimex Nieruchomości.

  Apartamenty Murano
 • Apartamenty Wilanowska

  Apartamenty Wilanowska

  Osiedla

  Kompleks budynków mieszkalnych o zróżnicowanej wysokości od 4 do 7 pięter z garażem podziemnym, zlokalizowany przy Al. Wilanowskiej. Inwestor: Rogowski Development.

  Apartamenty Wilanowska
 • Aura Park

  Aura Park

  Osiedla

  Kompleks sześciu 4 piętrowych budynków z garażem podziemnym, zlokalizowany przy ul. Klimczaka róg Sarmackiej . Inwestor: Mill-Yon Sp. z o.o.

  Aura Park
 • Capital Art Apartments

  Capital Art Apartments

  Osiedla

  Obecnie ukończony jest 8 piętrowy budynek z trzypoziomowym garażem podziemnym, stanowiący pierwszy etap inwestycji, zlokalizowanej przy ul. Giełdowej 4. Inwestor: Atlas Estate

  Capital Art Apartments
 • Cztery Pory Roku

  Cztery Pory Roku

  Osiedla

  Kompleks 4 piętrowych budynków, położony u zbiegu ulicy Berensona i Skarbka z Gór . Inwestor: Magnus Group.

  Cztery Pory Roku
 • Derby 1 i 2

  Derby 1 i 2

  Osiedla

  Zespół 28 budynków o wysokości 3 pięter, położony przy ul. Skarbka z Gór 124, 124A-124E, 126, 126A-126F, 128, 128A-128B, 132A-132J. Inwestor: Dom Development.

  Derby 1 i 2
 • Derby 3 i 4

  Derby 3 i 4

  Osiedla

  Zespół 11 budynków o wysokości 3 pięter, położony przy ul. Skarbka z Gór, 118, 118A-118D, 122, 122A-122E. Inwestor: Dom Development.

  Derby 3 i 4
 • Derby 5, 18

  Derby 5, 18

  Osiedla

  Kompleks 10 budynków o trzech kondygnacjach nadziemnych i jednej podziemnej w przypadku osiedla Derby 18 położonego przy ul. Ostródzkiej. Osiedle Derby 5 zlokalizowane jest przy ul. Skarbka z Gór 51A-51G. Inwestor: Dom Development.

  Derby 5, 18
 • Derby 8, 15 i 17

  Derby 8, 15 i 17

  Osiedla

  Zespół 16 budynków o wysokości 2 -3 pięter, położony przy ul. Skarbka z Gór 134, 134A-134C, 140, 140A-140F. Inwestor: Dom Development.

  Derby 8, 15 i 17
 • KEN bis

  KEN bis

  Osiedla

  Zespół budynków o zróżnicowanej wysokości od 4 do 9 kondygnacji z dwupoziomowym garażem podziemnym, zlokalizowanych przy Al. KEN pomiędzy ul. Płaskowickiej i Belgradzką. Inwestor: Wersal Podlaski.

  KEN bis
 • Le Village

  Le Village

  Osiedla

  Osiedle 233 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zajmujących ponad 10-hektarową działkę, zlokalizowaną w Józefosławiu sąsiedztwie ul. Cyraneczki , Sybiraków i Julianowskiej. Osiedle składa się z czterech odrębnych architektonicznie części inspirowanych regionami Francji: Alzacji, Prowansji, Bretanii i Normandii. Inwestor: Bouygues Immobilier Polska.

  Le Village
 • Mehoffera 103

  Osiedla

  Kompleks czterech, 4 kondygnacyjnych budynków mieszkalnych, zlokalizowany na warszawskiej Białołęce. Inwestor: Budirem.

 • Melody Park

  Melody Park

  Osiedla

  Kompleks mieszkaniowy zlokalizowany wzdłuż Doliny Potoku Służewieckiego, złożony z budynków o wysokości 11 - 15 pięter z dwupoziomowym garażem podziemnym. Inwestor : Marvipol.

  Melody Park
 • Mozaika Mokotów

  Mozaika Mokotów

  Osiedla

  Kompleks budynków mieszkalnych o wysokości od 4 do 7 pięter z jednopoziomowym garażem podziemnym zlokalizowany przy ul. Cybernetyki 7. Inwestor: Layetana Developments.

  Mozaika Mokotów
 • Nowe Powiśle

  Nowe Powiśle

  Osiedla

  Kompleks budynków o wysokości od 5 do 6 pięter z dwupoziomowym garażem podziemnym, zlokalizowany przy ul. Elektrycznej, w sąsiedztwie zabytkowej Elektrowni Powiśle, vis-a-vis Centrum Nauki Kopernik. Inwestor: Menolly Poland.

  Nowe Powiśle
 • Oaza Kampinos

  Oaza Kampinos

  Osiedla

  Kompleks luksusowych willi, zlokalizowany w Małocicach w gminie Czosnów k/Warszawy. Docelowo złożony będzie z około 200 budynków, obecnie trwa budowa pierwszego etapu. Inwestor: UBM Polska.

  Oaza Kampinos
 • Osiede Adria

  Osiede Adria

  Osiedla

  Kompleks pięciu budynków o zróżnicowanej wysokości od 5 do 14 kondygnacji nadziemnych z dwupoziomowym garażem podziemnym, zlokalizowany przy ul. Jugosłowiańskiej. Inwestor: Dom Development

  Osiede Adria
 • Osiedle 360 Stopni

  Osiedle 360 Stopni

  Osiedla

  Kompleks 9 kondygnacyjnych budynków, położony przy ul. Kapelanów AK. Posadowienie obiektu wymagało uwzględnienia obecności gruntów słabonośnych zalegających w podłożu. Inwestor: Unidevelopment.

  Osiedle 360 Stopni
 • Osiedle Bluszczańska

  Osiedle Bluszczańska

  Osiedla

  Kompleks dziesięciu 4 piętrowych budynków z garażem podziemnym, zlokalizowany na południe od ul. Bluszczańskiej. Inwestor: APM Development.

  Osiedle Bluszczańska
 • Osiedle Borzymowska

  Osiedle Borzymowska

  Osiedla

  Obecnie składa się z jednego budynku o zróżnicowanej wysokości od 5 do 7 pięter, położonego przy skrzyżowaniu ulic Borzymowskiej i Gościeradowskiej. Inwestor: Edbud.

  Osiedle Borzymowska
 • Osiedle Brzeziny

  Osiedle Brzeziny

  Osiedla

  Kompleks 50 kameralnych, dwupiętrowych budynków o charakterze miejskich willi, położony u zbiegu ulicy Głębockiej i Trasy Toruńskiej. Inwestor: Agro-Man.

  Osiedle Brzeziny
 • Osiedle Constans

  Osiedle Constans

  Osiedla

  Kompleks 18 dwukondygnacyjnych budynków jednorodzinnych zlokalizowany przy ulicy Wilanowskiej w Konstancinie – Jeziorna, w bezpośrednim sąsiedztwie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Inwestor: Ronson Development.

  Osiedle Constans
 • Osiedle Dębina

  Osiedle Dębina

  Osiedla

  Kompleks 4 budynków o wysokości od 4 do 9 kondygnacji nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej. Inwestor: Wardom.

  Osiedle Dębina
 • Osiedle Erazma II kolonia

  Osiedle Erazma II kolonia

  Osiedla

  Zespół 17 budynków o zróżnicowanej wysokości z jedną kondygnacją podziemną, zlokalizowany przy ul. Kamińskiego i Ćmielowskiej. Inwestor: Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Praga

  Osiedle Erazma II kolonia
 • Osiedle Grafitowe

  Osiedle Grafitowe

  Osiedla

  Kompleks pięciu 4-5 piętrowych budynków z garażem podziemnym, zlokalizowany przy ul. Ołówkowej w Pruszkowie na terenie dawnej Fabryki ołówków „Majewski St. i S-ka”. Inwestor: EBB Nieruchomości.

  Osiedle Grafitowe
 • Osiedle Harmonia

  Osiedle Harmonia

  Osiedla

  Kompleks dziesięciu, trzy- i czteropiętrowych budynków mieszkalnych z garażem podziemnym zlokalizowany przy ul. Dzieci Warszawy 11. Inwestor: Orkiestra Development

  Osiedle Harmonia
 • Osiedle Hubertus

  Osiedle Hubertus

  Osiedla

  Złożone z budynków o wysokości od 6 do 10 pięter z dwu kondygnacyjnymi garażami podziemnymi. Inwestor: Eco Classic.

  Osiedle Hubertus
 • Osiedle Idzikowskiego

  Osiedle Idzikowskiego

  Osiedla

  Kompleks trzech budynków o 5 kondygnacjach nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej zlokalizowany przy ul. Idzikowskiego. Inwestor: Budimex Nieruchomości.

  Osiedle Idzikowskiego
 • Osiedle Inflancka

  Osiedle Inflancka

  Osiedla

  Zespół budynków od 4 do 16 kondygnacji zlokalizowanych przy ul. Stawki. W części terenu wymiana gruntu o znacznej miąższości. Inwestor: Echo Investment.

  Osiedle Inflancka
 • Osiedle Lewandów

  Osiedle Lewandów

  Osiedla

  Kompleks kilkudziesięciu budynków o zróżnicowanej wysokości od 3 do 4 pięter z jednopoziomowym garażem podziemnym, zlokalizowany u zbiegu ulicy Głębockiej i Trasy Toruńskiej. Inwestor: Agro-Man.

  Osiedle Lewandów
 • Osiedle Lewandów Leśny

  Osiedle Lewandów Leśny

  Osiedla

  Kompleks złożony z 14 budynków o 4 kondygnacjach nadziemnych z jednopoziomowym garażem podziemnym, zlokalizowany pomiędzy ulicami Toruńską a Geodezyjną. Inwestor: Agro-Man.

  Osiedle Lewandów Leśny
 • Osiedle przy ul. Jagiellońskiej

  Osiedla

  Kompleks budynków mieszkalnych o zróżnicowanej wysokości od 3 do 6 pięter z jednopoziomowym garażem podziemnym, zlokalizowany przy ul. Jagiellońskiej na terenie dawnego Fortu Śliwickiego z początku XIX w.

 • Osiedle Saska

  Osiedle Saska

  Osiedla

  Kompleks budynków o wysokości od 7 do 14 kondygnacji nadziemnych z dwupoziomowym garażem podziemnym zlokalizowany przy ul. Nowaka-Jeziorańskiego i Bora-Komorowskiego. Inwestor: Dom Development.

  Osiedle Saska
 • Osiedle Szafarnia

  Osiedle Szafarnia

  Osiedla

  Złożone z czterech 5 piętrowych budynków położonych nad Motławą, w sercu historycznej dzielnicy Gdańska. Występowanie gruntów nasypowych o znacznej miąższości wymusiło posadowione kompleksu na palach VDP oraz CFA o średniej długości ok. 11 metrów. Łącznie wykonano około 1360 pali.

  Osiedle Szafarnia
 • Osiedle Wilno

  Osiedle Wilno

  Osiedla

  Jedno z największych osiedli w Warszawie budowane wg spójnego planu architektonicznego i urbanistycznego inspirowanego architekturą wileńską. W trzypiętrowych budynkach będzie mogło zamieszkać kilkanaście tysięcy osób. Budowa kilkudziesięciu budynków podzielona została na etapy. Osiedle zlokalizowane jest w rejonie ul. Bukowieckiej, Klukowskiej, Zamkowej, Wiernej i Janowieckiej. inwestor: Dom Development.

  Osiedle Wilno
 • Osiedle Zeusa

  Osiedle Zeusa

  Osiedla

  Zespół czterech dwupiętrowych budynków apartamentowych z jednopoziomowym garażem podziemnym zlokalizowany przy ul. Hery. Inwestor: Echo Investment.

  Osiedle Zeusa
 • Patria

  Patria

  Osiedla

  Kompleks czterech 7 piętrowych budynków z dwupoziomowym garażem podziemnym, usytuowanych przy ul. Kruczkowskiego 6. Inwestor: Dom Development.

  Patria
 • Port Praski

  Osiedla

  Nowe centrum prawobrzeżnej Warszawy, które stanowić będą budynki o zróżnicowanych wysokościach i funkcjach, w tym mieszkalne, biurowe oraz hotelowe. W ramach inwestycji odrestaurowane zostaną zabytkowe kamienice oraz powstaną bulwary i marina. Teren otwartego w 1923 roku Portu Praskiego obejmuje obszar ok. 38 ha pomiędzy ul. Zamoyskiego, Sokolą i Wybrzeżem Szczecińskim.

Pages