Archiwum geotechniczne, archiwum dokumentacji

Od początku naszej działalności do 2016 roku opracowaliśmy 6000 dokumentacji. Tak wielkie archiwum geotechniczne oraz zarządzanie taką ilością dokumentów, oraz ich częste przeszukiwanie i przeglądanie nie było by możliwe bez sprawnie działającego systemu informatycznego zawierającego bazę danych z informacjami na temat każdego opracowania.

Posiadamy nowoczesny system informatyczny umożliwiający m.in. łatwe przeszukiwanie naszego archiwum geotechnicznego. Przygotowując aplikację do obsługi archiwalnych opracowań nie skorzystaliśmy z gotowych rozwiązań informatycznych ale opracowaliśmy nowe dogodne dla naszych potrzeb.

Zaawansowane możliwości przeszukiwania archiwum

System zarządzania archiwum geotechnicznym, nazwany WellDone, został stworzony w 2008 roku przez nasz zespół IT specjalnie na potrzeby naszej firmy i od tamtej pory jest stale rozwijany. W związku z tym spełnia wszystkie istotne dla nas wymagania.

Główną zaletą systemu WellDone jest możliość bardzo sprawnego wyszukiwania w archiwum konkretnych dokumentacji. Wyszukiwanie jest możliwe nie tylko według np. wybranej ulicy, miasta czy czy daty realizacji, ale także według mnóstwa innych szczegółów przechowywanych w bazie danych, takich jak np. łączna ilość punktów kontrolnych wykonanych w ramach realizacji opracowania lub współrzenych geograficznych.

Dodatkową zaletą systemu WellDone jest jego komunikowanie się ze stroną geotest.pl, która pobiera z cyfrowego archiwum dane statystyczne do wyświetlenia na naszej stronie. Aby się o tym przekonać zobacz podstrony Liczba realizacji w skali roku oraz Mapa miejscowości.

Archiwum geotechniczne - wykorzystywanie

Z archiwum korzystamy każdego dnia, conajmniej kilka razy dziennie. Baza danych znacznie ułatwia pracę.

Istnieje możliwość skorzystania z naszego archiwum geotechnicznego zawierającego dokumentacje wszelkiego rodzaju.

Ponieważ wykonywaliśmy badania w bardzo licznych miejscach w Warszawie, jest duże prawdopodobieństwo, że przebadaliśmy już teren w pobliżu interesującej Państwa działki.

W naszym archiwum możliwe jest skorzystanie z wyników oraz raportów z wcześniej wykonanych przez nas badań terenowych, przejżenie przekrojów geologicznych i wiele innych. Dysponujemy także archiwalnymi odczytami z zainstalowanych w różnych miejscach Warszawy peizometrów. Po szczegółowe informacje zapraszamy do naszego biura.

Archiwum geotechniczne WellDone - widok strony wyszukiwania dokumentacji
Archiwum geotechniczne WellDone - widok strony wyszukiwania dokumentacji