Konsultacje geotechniczne

Cel konsultacji geotechnicznych

Konsultacje geotechniczne gwarantują optymalny przebieg każdego projektu budowlanego, w którym istotne są fundamentowanie i prace ziemne, niezależnie od wielkości projektu. Konsultacje geotechniczne pozwalają zapobiegać zagrożeniom, które w normalnych warunkach mogłyby doprowadzić nawet do katastrofy budowlanej. Jeżeli problem już się pojawił, konsultacje geotechniczne pomogą Ci przeciwdziałać zaistniałej sytuacji i dadzą informację jak rozwiązać problemy. Jeżeli nie wiesz jak zabezpieczyć skarpę wykopu, co zrobić z wodą w wykopie lub nie potrafisz stwierdzić czy grunty występujące w dnie wykopy są nośne, to znaczy, że najwyższy czas, na konsultacje z nami.

Konsultacje geotechniczne są szczególnie przydatne w przypadku ogólnej dezorientacji na placu budowy
Konsultacje geotechniczne są szczególnie przydatne w przypadku ogólnej dezorientacji na placu budowy

Korzyści z konsultacji geotechnicznych

Konsultacje geotechniczne pozwolą Ci ograniczyć nieplanowane koszty budowy, ponieważ, dzięki nim z góry dowiesz się jakie problemy stawia przed Tobą budowa inwestycji na danym gruncie. Dodatkowo pozwolą Ci one przyśpieszyć prace i uniknąć zbędnych opóźnień.

Pamiętaj: konsultacje geotechniczne to kompleksowa pomoc w zakresie geotechniki i geologii inżynierskiej, która da Ci pewne informacje i ograniczy ryzyko.

Dlaczego Geotest?

Wykonujemy badania geotechniczne już od 1990 roku. W tym czasie zebraliśmy unikalną wiedzę i doświadczenie, a przede wszystkim stworzyliśmy zgrany zespół profesjonalistów. Nasza praca odbywa się pod kierownictwem Krzysztofa Traczyńskiego, specjalisty z 30 letnim doświadczeniem w branży geotechnicznej. Wykonywaliśmy konsultacje geotechniczne dla największych firm budowlanych i setek klientów indywidualnych (lista naszych klientów », galeria naszych realizacji »). Wiemy czego oczekujesz i wiemy jak to zrobić.

Zakres konsultacji geotechnicznych

Konsultacje dotyczą wszystkich aspektów z dziedziny geotechniki i geologii inżynierskiej. Dotyczą przeciwdziałania zagrożeniom lub rozwiązywaniu zaistniałych w trakcie prac problemów i obejmują np. doradztwo w wyborze sposobu zabezpieczenia ścian wykopu, odbiór gruntu w wykopie czy wykrywanie przyczyn spękań budynków. Często udzielamy konsultacji dotyczących odwodnienia wykopu, głębokości i powierzchni wymiany nienośnych gruntów czy ich zagęszczenia. Nasze konsultacje pozwolą Ci wybrać optymalny sposób posadowienia fundamentów oraz rozwiązać zaistniałe problemy w budynkach już użytkowanych.

Utrata stateczności ściany wykopu na budowie w Warszawie - konsultacje geotechniczne pozwoliłyby tego uniknąć
Utrata stateczności ściany wykopu na budowie w Warszawie - konsultacje geotechniczne pozwoliłyby tego uniknąć

Dzięki nam:

  • Zapobiegniesz potencjalnym problemom,
  • Unikniesz nieplanowanych kosztów,
  • Dowiesz się jak skutecznie przeciwdziałać zagrożeniom,
  • Otrzymasz pomoc doświadczonych profesjonalistów,
  • Zaoszczędzisz czas i dotrzymasz terminu realizacji projektu

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Praca w branży geotechnicznej to nasza pasja, a dbałość o naszych klientów to dla nas jeden z najistotniejszych punktów współpracy. Jeżeli potrzebujesz pomocy naszych specjalistów - zamów konsultacje już dziś. Gwarantujemy Ci pełną satysfakcję i usługi na najwyższym poziomie.

Konsultacje geotechniczne - jak zamówić

Aby zamówić konsultacje skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo.