Zespół

Nasz zespół to kilkudziesięciu specjalistów w swoim fachu. Wielu z naszych pracowników jest już w Geotest ponad 10 lat i bardzo nas to cieszy, bo udowadnia, że budujemy przyjazną organizację. Poniżej przedstawiamy Zarząd Geotest oraz Managerów, którzy kierują najważniejszymi działami.

dr Michał Grela

CEO, Wiceprezes Zarządu

Od kilkunastu lat zajmuje się badaniami środowiskowymi, optymalizując koszty remediacji na najtrudniejszych, pod względem zanieczyszczenia gruntu, nieruchomościach w kraju. Specjalista w ocenie ryzyka geośrodowiskowego oraz projektowego. Ekspert w zakresie badań geologicznych dla obiektów wysokościowych. Wykonawca takich badań dla najwyższego budynku w Europie. Studiował na Uniwersytecie Warszawskim oraz Politechnice Warszawskiej. Pomysłodawca i założyciel Polskiego Zrzeszenia Wykonawców Badań Podłoża Gruntowego oraz aktualnie wiceprezes tej organizacji. Członek komisji egzaminacyjnej w zakresie geologii przy Ministerstwie Klimatu i Środowiska.

dr inż. Krzysztof Traczyński

Chief R&D, Założyciel, Prezes Zarządu

Wysokiej klasy specjalista w zakresie posadowienia obiektów kubaturowych. Posiada ponad 40 lat doświadczenia zawodowego na każdym etapie procesu budowlanego, od fazy koncepcji poprzez projekt po realizację budowli. Wieloletni pracownik naukowy Politechniki Warszawskiej. Studiował na Politechnice Warszawskiej oraz Uniwersytecie Warszawskim. Założyciel Geotekst.pl, jedynego internetowego magazynu poświęconego badaniom podłoża gruntowego i geotechnice w Polsce. Od ponad 30 lat związany z budową metra w Warszawie. Autor licznych publikacji naukowych, w roku 1990 uzyskał stopień doktora nauk technicznych. Wolny czas poświęca pisaniu artykułów dotyczących historii Warszawy.

Managerowie kluczowych działów

Anna Urbanek-Szopa

Operations Director

Ryszard Grosz

Field Operations Manager

Marek Kluczek

Research & Development Manager